Dhomat / 121

50 €

Rekomanduar:

Dhomat janë të pajisura me një krevat dopio të përmasës king. Tualeti ka një hapsirë mjaft të bollshme. Përballë një sfondi të shkëlqyer, këto dhoma me një hapsirë të konsiderueshme, me tualet privat në ambientin e gjumit së bashku me një dhomë ndënje janë të përshtatshme për të akomoduar edhe të ftuar të tjerë.- Ajër i kondicionuar
- Televizor LCD
- Tharëse flokësh
- Pajisje të kujdesit personal
- Shërbim pastrim dhome
- Shërbim në dhomë
- Jacuzzi
- WiFi pa pagesë

Të rekomanduara

50

101

Rekomanduar:
Nr.personave:
shiko
50

107

Rekomanduar:
Nr.personave:
shiko
50

118

Rekomanduar:
Nr.personave:
shiko
50

109

Rekomanduar:
Nr.personave:
shiko

Vendi i ëndërrave tuaja!

Lami Palace të gjithë klientëve ju ofron akomodim modern të kombinuar me aktivitete relaksuese.

Planifikimi ynë është menduar me kujdes duke përfshirë parimet e harmonisë në rritje dhe një ndjenjë të zgjeruar të vitalitetit dhe gëzimit. Ne jemi një nga hotelet më luksoze të zonës.

 

MË SHUMË

 

Përjetoni botën përrallore!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të paharrueshme për ahengun tuaj.

Çdo gjë është e dizajnuar me përsosmëri duke filluar si nga detajet më të vogla deri tek ato më komplekse.

Përjetoni momentet imagjinare duke zgjedhur LAMI Palace për ahengun tuaj. Shërbimi cilësor, hapësira deri në 600 persona dhe mikëpritja janë ato që

LAMI Palace është vendi i ëndërrave tuaja!

Recepsion

Mëngjes

TV Digjital

Wi-Fi

Kondicioner

Parking

Restaurant

Sallë Konferencash